Apie mus

SUSIPAŽINKITE SU MŪSŲ ĮMONE

Esame atestuota statybos įmonė LR Aplinkos Ministerijoje. Turime atestuotų statybos inžinierių komandą, kurie atlieka pastatų energinį auditą, atlieka pastatų sandarumo matavimus, termoviziją ir pastatų defektaciją.

Gerai išmanome šiluminę fiziką, statybinių konstrukcijų specifiką, konstrukcijų jungtis, įvairių medžiagų suderinamumą, sandarumo ir varžų įtaką pastato energiniam efektyvumui. Konsultuojame architektus, projektuotojus ir statybos rangovus statant A, A+ ir A++ energinio naudingumo pastatus.

Bendradarbiaujame su poliuretano putų gamintoju iš Čekijos Respublikos. Šios putos gaminamos specialiai mūsų įmonei, pagal specialų užsakymą. Jos pasižymi unikaliomis savybėmis, ypatinga kokybe ir yra pritaikytos mūsų klimato zonai.

Šiltinimo darbus atliekantys specialistai yra apmokyti specialiame mokymo centre Prahoje. Čia įgyta patirtis ir gautos žinios leidžia jiems pagaminti kokybiškas šiltinimo putas, teisingai panaudoti jas objektuose bei valdyti kompiuterizuotas šiltinimo putų gaminimo įrangas, tam, kad aukščiausia putų kokybė atsirastų Jūsų namuose.

Darbus atliekame visoje Lietuvoje!
Susisiekite su mumis